THRON - Drupal Connector (all releases) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Media
hy: Մեդիա
