THRON - Drupal Connector (2.3.0) - en to da translation catalogue (72 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Action
da: Handling

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: True
da: Sandt

en: Default
da: Standard

en: Audio
da: Lyd

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Page
da: Side

en: Client ID
da: Klient ID

en: Url
da: URL

en: Published
da: Udgivet

en: Advanced
da: Avanceret

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Align
da: Justér

en: Color
da: Farve

en: Provider
da: Udbyder

en: Folder
da: Mappe

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Manual
da: Manuel

en: Caption
da: Undertekst

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Product
da: Produkt

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Document
da: Dokument

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Image Gallery
da: Billedgalleri

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Select
da: Vælg

en: Order by
da: Sortér efter

en: Offset
da: Forskydning

en: Newest first
da: Nyeste først

en: Crop
da: Beskær

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Search type
da: Søgetype

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: No media available.
da: Ingen tilgængelige media.

en: Media browser
da: Mediebrowser

en: Asc
da: Stigende

en: Media type
da: Medie type

en: Responsive
da: Responsivt

en: Select media
da: Vælg medie

en: Media library
da: Medie bibliotek

en: Name (A-Z)
da: Navn (A-Z)

en: Name (Z-A)
da: Navn (Z-A)
