THRON - Drupal Connector (2.3.0) - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: N/A
gl: N/D

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Widget
gl: Control

en: Owner
gl: Propietario

en: Align
gl: Aliñar

en: Color
gl: Cor

en: Provider
gl: Proveedor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Product
gl: Produto

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Image Gallery
gl: Galería de imaxes

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Crop
gl: Recortar

en: Embed
gl: Incrustar

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación
