THRON - Drupal Connector (2.3.0) - en to oc translation catalogue (56 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Login
oc: Identificant

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Name
oc: Nom

en: Back
oc: Precedent

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: Audio
oc: Àudio

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Page
oc: Pagina

en: Url
oc: URL

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Advanced
oc: Avançat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Owner
oc: Proprietari

en: Align
oc: Alinhar

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Sort by
oc: Triar per

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Product
oc: Produit

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: Crop
oc: Requadrar

en: Embed
oc: Integrat

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Search type
oc: Tipe de recèrca

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
