THRON - Drupal Connector (2.3.0) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Login
se: Logge sisa

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
