THRON - Drupal Connector (all releases) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Url
ar: المسار

en: N/A
ar: غير موجود

en: Media
ar: ميديا

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة
