THRON - Drupal Connector (all releases) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: N/A
ast: N/D

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
