THRON - Drupal Connector (all releases) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Back
az: Geri

en: N/A
az: Yox

en: Advanced
az: Əlavə

en: Align
az: Sıralama

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Document
az: Sənəd

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin
