THRON - Drupal Connector (all releases) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Back
be: Назад

en: Default
be: Прадвызначана

en: Playlist
be: Плэйліст

en: Audio
be: Аўдыё

en: N/A
be: Не даступна

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Media
be: Мультымедыя

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
