THRON - Drupal Connector (all releases) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Back
bg: Назад

en: Default
bg: По подразбиране

en: Audio
bg: Музика

en: Url
bg: URL

en: Media
bg: Медия

en: Right
bg: Дясно
