THRON - Drupal Connector (all releases) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Url
bn: ইউআরএল

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Media
bn: মাধ্যম
