THRON - Drupal Connector (all releases) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Login
ca: Entrada

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Back
ca: Enrere

en: Default
ca: Per defecte

en: Audio
ca: Àudio

en: N/A
ca: No aplica

en: Advanced
ca: Avançat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Align
ca: Alineació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Image Gallery
ca: Galeria d'imatges

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta

en: Embed
ca: Incrustra

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Connection
ca: Connexió
