THRON - Drupal Connector (all releases) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Default
fi: Oletus

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: All
fi: Kaikki

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Url
fi: Osoite

en: Filter
fi: Suodatus

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Align
fi: Tasaa

en: Color
fi: Väri

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Product
fi: Tuote

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Image Gallery
fi: Kuvagalleria

en: Select
fi: Valitse

en: Display as
fi: Näytä

en: Crop
fi: Rajaa

en: Embed
fi: Upota

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Search type
fi: Haun tyyppi

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Responsive
fi: Responsiivinen
