THRON - Drupal Connector (all releases) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Login
hr: Prijava

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Back
hr: Natrag

en: Default
hr: Zadano

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: N/A
hr: N/D

en: Advanced
hr: Napredno

en: Media
hr: Mediji

en: Align
hr: Poravnati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
