THRON - Drupal Connector (all releases) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Tags
hu: Címkék

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Playlist
hu: Lejátszási lista

en: Audio
hu: Hanganyag

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Url
hu: Webcím

en: Filter
hu: Szűrő

en: Centered
hu: Középrezárt

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Advanced
hu: Haladó

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Align
hu: Igazítás

en: Color
hu: Szín

en: Folder
hu: Mappa

en: Manual
hu: Kézi

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Video
hu: Videó

en: Product
hu: Termék

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Document
hu: Dokumentum

en: Image Gallery
hu: Galéri

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Order by
hu: Rendezés szempontja

en: Display as
hu: Megjelenítés mint

en: Crop
hu: Kivágás

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Search type
hu: Keresés típusa

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Select media
hu: Média kiválasztása

en: Selected entity
hu: Kiválasztott entitás

en: Embed type
hu: Beágyazástípus

en: Embed @type
hu: @type beágyazása
