THRON - Drupal Connector (all releases) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Tags
my: Tag များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Back
my: နောက်သို့

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Search type
my: ရှာဖွေရေးစံနစ်အမျိုးအစား
