THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
