THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Document
eu: Dokumentua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: German
eu: Alemanera

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
