THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Page
ku: پەڕە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: N/A
ku: نییە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Owner
ku: خاوەن

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: German
ku: ئەلمانی

en: Slovenian
ku: سلۆڤینی
