THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок

en: English
ky: Англисче
