THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (38 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: True
mr: सत्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Owner
mr: मालक

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: German
mr: जर्मन

en: Slovenian
mr: स्लोवीनियन

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
