THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Action
ps: چار

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Align
ps: پرليكول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی
