THRON - Drupal Connector (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (39 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: True
te: సత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Chinese
te: చైనీస్

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: German
te: జర్మన్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Slovenian
te: స్లొవేనియన్

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
