THRON - Drupal Connector (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: N/A
az: Yox

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Align
az: Sıralama

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: German
az: Alman

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu
