THRON - Drupal Connector (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Gallery
sk: Galéria

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Display as
sk: Zobraziť ako

en: Offset
sk: Ofset

en: German
sk: Nemčina

en: Embed
sk: Vložiť

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Media name
sk: Názov média
