THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Login
af: Gebruiker

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: German
af: Duits

en: Portuguese
af: Portugees

en: - All -
af: - Alle -

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Master
af: Meester
