THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: N/A
ast: N/D

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Owner
ast: Dueñu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
