THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (69 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Tags
fi: Tagit

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: True
fi: Tosi

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Page
fi: Sivu

en: Url
fi: Osoite

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Gallery
fi: Galleria

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Widget
fi: Widgetti

en: Owner
fi: Omistaja

en: Align
fi: Tasaa

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Sort by
fi: Lajittele

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Display as
fi: Näytä

en: German
fi: saksa

en: Newest first
fi: Uusin ensin

en: Embed
fi: Upota

en: Search type
fi: Haun tyyppi

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Slovenian
fi: sloveeni

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: No media available.
fi: Ei mediaa saatavilla.

en: Master
fi: Isäntä

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Select media
fi: Valitse tiedosto
