THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Leinki

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: English
is: Enskt

en: French
is: Franskt

en: Italian
is: Italskt

en: Spanish
is: Spanskt

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: German
is: Týskt

en: Slovenian
is: Slovenskt
