THRON - Drupal Connector (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Login
sl: Prijava

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: N/A
sl: N/D

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Widget
sl: Gradnik

en: Owner
sl: Lastnik

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina
