THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Default
be: Прадвызначана

en: Audio
be: Аўдыё

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: N/A
be: Не даступна

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Widget
be: Віджэт

en: Owner
be: Уладальнік

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: German
be: Нямецкая

en: Portuguese
be: Партугальская

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Slovenian
be: Славенская

en: Published status
be: Апублікованы статус
