THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (76 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Login
ca: Entrada

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Audio
ca: Àudio

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Gallery
ca: Galeria

en: N/A
ca: No aplica

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Widget
ca: Giny

en: Owner
ca: Propietari

en: Align
ca: Alineació

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta

en: Order by
ca: Ordena per

en: Offset
ca: Desplaçament

en: German
ca: Alemany

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Embed
ca: Incrustra

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Slovenian
ca: Eslovè

en: Connection
ca: Connexió

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.

en: Master
ca: Mestre

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Select media
ca: Selecciona mèdia

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Name (A-Z)
ca: Nom (A-Z)

en: Name (Z-A)
ca: Nom (Z-A)

en: Allows users to browse and administer media items
ca: Permet als usuaris navegar i administrar els elements mèdia.
