THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (40 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Tags
cy: Tagiau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: True
cy: Gwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: German
cy: Almaeneg

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Slovenian
cy: Slofeneg
