THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Tags
hr: Oznake

en: Login
hr: Prijava

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: N/A
hr: N/D

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Widget
hr: Cinculator

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Align
hr: Poravnati

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: German
hr: Njemački

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Asc
hr: Uzlazno
