THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: German
kk: Неміс

en: Slovenian
kk: Словен
