THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: N/A
lt: N/D

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: English
lt: Anglų

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)
