THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: German
mn: Герман

en: Slovenian
mn: Словени
