THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (85 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Login
pl: Zaloguj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Gallery
pl: Galeria

en: N/A
pl: niedostępne

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Caption
pl: Podpis

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Video
pl: Wideo

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Document
pl: Dokument

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: German
pl: Niemiecki

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Embed
pl: Osadzony

en: Search type
pl: Typ wyszukiwania

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Connection
pl: Połączenie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Select media
pl: Wybierz media

en: Allowed properties
pl: Dopuszczalne właściwości

en: Available tags
pl: Dozwolone tagi

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry
