THRON - Drupal Connector (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Back
th: กลับ

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: N/A
th: ไม่มี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Video
th: วีดีโอ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Newest first
th: ใหม่ล่าสุดก่อน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
