THRON - Drupal Connector (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Color
am: ቀለም

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Slovenian
am: ስሎቬንኛ
