THRON - Drupal Connector (8.x-1.6) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv
