Thumbor Effects (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Filters
ja: フィルター
