Thumbor Effects (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Filters
oc: Filtres
