Thumbor Effects (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்
