Thumbor Effects (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
