Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Filters
hi: फ़िल्टर
