Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Filters
pt: Filtros

en: Orientation
pt: Orientação

en: Manual crop
pt: Corte manual
