Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Predefinido

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Filters
pt: Filtros
