Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Filters
sl: Filtri
