Thumbor Effects (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Filters
vi: Các bộ lọc
